PARAMA Darjai

Ši istorija yra apie pasitikinčią savimi ir atkakliai savo svajonių siekiančią merginą vardu Darja, kuriai yra diagnozuotas cerebrinis paralyžius. Ji svajoja ne tik apie studijas universitete, bet taip ir apie galimybę vaikščioti savarankiškai. Norint pasiekti šią svajonę Darjai reikalinga kasdienė specialistų pagalba ir reguliarūs kineziterapijos užsiėmimai, kurie finansiškai yra didelė našta merginos tėveliams.

Parama Darjai – tai mažas žingsnelis jos svajonių link.

✨TOGETHER WE CAN DO MORE!✨

How can you doante:

🔸A/S LT80 7300 0101 44236452

Swift code HABLT22

Beneficiary - Labdaros ir paramos fondas "Rupestinga sirdele"

Bank code 73000

Purpose – PARAMA DARJAI

🔸PayPal: 

https://www.paypal.com

🔸Sending SMS number 1670 with the word AUKA (SMS price 5 EUR)

DARJOS ISTORIJA🕊️

Darjai gimus buvo diagnozuotas cerebrinis paralyžius, todėl nuolatinė kineziterapija bei ergoterapija yra neatsiejama jos gyvenimo dalis. Nors tai skamba labai liūdnai ir bauginančiai, mergina yra pasitikinti savimi, užsispyrusi ir  kurpina begalinio noro svajoja savarankiškai vaikščioti bei atkakliai siekia šio tikslo. Ji yra kūrybinga asmenybė, domisi poezija, kuria eiles, mokosi groti būgnais, taip pat lanko hipoterapiją. Keletą kartų terapijai Darja buvo išvykusi į užsienį, po šių apsilankymų pati mergina ir jos artimieji pastebėjo labai gerus pokyčius, kurie dar labiau pastūmėjo merginą siekti savo svajonės.  

Norint, kad Darja išvengtų rankų ir kojų kontraktūrų jai yra reikalinga kasdienė specialistų pagalba. Mergina „Nikomed“ klinikoje lanko kineziterapijos užsiėmimus, tačiau finansiškai yra sunku suteikti visą reikiamą pagalbą, kurios trūksta, kad Darja mažais žingneliais judėtų link savo svajonės. 

Šiuo metu Darja eina į 12 klasę, o po jos svajoja stoti į universitetą. Tėvai labai prašo pagalbos visų, kurie galėtų finansiškai prisidėti prie jų dukros fizinės būklės gerinimo ir svajonės išsipildymo – išmokti vaikščioti savarankiškai.