About Caring Heart

Rūpestinga širdelė” - Charity and Support Foundation, established in the beginning of 2017. The aim of the foundation is to help and give hope to people who are facing severe challenges.

Fondas padeda šeimoms, auginančioms sunkiai sergančius ar neįgalius vaikus. Atsižvelgiame į tai, jog tokios šeimos neretai susiduria ne tik su psichologine našta, tačiau ir materialiais sunkumais. Skiriant pagalbą yra renkamos lėšos, kurių dėka vaikui yra skiriamas reikiamas gydymas, speciali įranga. Suteikta parama leidžia vaikui augti savarankiškesniu: mokytis, tobulėti, integruotis į visuomeninį gyvenimą ir patirti mažesnę atskirtį nuo savo bendraamžių. Taip pat fondas rūpinasi vaikais, augančiais be tėvų ar socialinės rizikos šeimose. Bendradarbiaujama su “Kauno savivaldybės vaikų globos namai”, “Vaikų ir paauglių socialiniu centru”, vaikų dienos centrais, esančiais visoje Lietuvoje.  “Rūpestinga širdelė” noriai prisideda prie vaikų svajonių išsipildymo, pasitikėjimo ugdymu bei galimybės mokytis. Vienas iš Rūpestingos širdelės mecenatų – “Gintarinė vaistinė”.

2019 m. – 2020 m. vykdytas bendras projektas, pavadinimu “Už kortelę – po širdelę”. Įsigijant 1 vnt. “Rūpestingos širdelės” dėžutę, skirtą vaistams bei vitaminams įsidėti, fondui buvo skiriama 0,50 €/cnt. Dėka šių lėšų 2019 m. – 2020 m. vasarą galėjome įgyvendinti daug nuostabių projektų:

  • Residents of Ilguva Social Care Home had the opportunity to go to the sea and visit the Klaipėda Dolphinarium;
  • New computer equipment was donated to the Children's Day Center and Nursing Home of the Lithuanian Samaritan Society;
  • Various care facilities were supported by health care, food supplements, and hygiene measures.

2021 m. Birželio mėnesį pasibaigė dar vienas nuostabus projektas “Iš širdies į širdį”. “Gintarinės vaistinės” klientai, įsigyję bet kurį “AMBIO” produktą, fondui paaukodavo 0,10 €/cnt. Surinkta suma siekia net 24000 €. Ši parama yra skirta visoms fondo globojamoms šeimos, apmokant išvykas bei visus užsiemimus į reabilitacijos centrą “Olinek”, esantį Lenkijoje.

“Rūpestingos širdelės” fondas siekia prisidėti prie visuomenės švietimo ir tolerancijos neįgaliesiems ar su sunkumais susidūrusiems asmenims. Pastebime, kad Lietuvos visuomenė po truputi tampa labiau bendruomeniška ir brandesnė – stengiasi ištiesti pagalbos ranką tiems, kurie yra silpnesni. Tapk bendruomenės nariu ir TU.

TOGETHER WE CAN DO MORE!

Sincerely,

Caring Heart

Financial Donation

Donate 1.2% of your Income Tax

Kids Stories