PARAMA Darjai

DARJOS ISTORIJA🕊️

Darjai gimus buvo diagnozuotas cerebrinis paralyžius, todėl nuolatinė kineziterapija bei ergoterapija yra neatsiejama jos gyvenimo dalis. Nors tai skamba labai liūdnai ir bauginančiai, mergina yra pasitikinti savimi, užsispyrusi ir  kurpina begalinio noro svajoja savarankiškai vaikščioti bei atkakliai siekia šio tikslo. Ji yra kūrybinga asmenybė, domisi poezija, kuria eiles, mokosi groti būgnais, taip pat lanko hipoterapiją. Keletą kartų terapijai Darja buvo išvykusi į užsienį, po šių apsilankymų pati mergina ir jos artimieji pastebėjo labai gerus pokyčius, kurie dar labiau pastūmėjo merginą siekti savo svajonės.  

Norint, kad Darja išvengtų rankų ir kojų kontraktūrų jai yra reikalinga kasdienė specialistų pagalba. Mergina „Nikomed“ klinikoje lanko kineziterapijos užsiėmimus, tačiau finansiškai yra sunku suteikti visą reikiamą pagalbą, kurios trūksta, kad Darja mažais žingneliais judėtų link savo svajonės. 

Šiuo metu Darja eina į 12 klasę, o po jos svajoja stoti į universitetą. Tėvai labai prašo pagalbos visų, kurie galėtų finansiškai prisidėti prie jų dukros fizinės būklės gerinimo ir svajonės išsipildymo – išmokti vaikščioti savarankiškai.

✨KARTU MES GALIME DAUGIAU!✨

Paramą galite suteikti:

🔸A/S LT80 7300 0101 44236452

Gavėjas – Labdaros ir paramos fondas „Rūpestinga širdelė“

“Swedbank” AB

Banko kodas – 73000

Paskirtis – PARAMA DARJAI

🔸PayPal: 

https://www.paypal.com

🔸Siųsdami SMS numeriu 1670 su žodžiu AUKA (SMS kaina 5 EUR)