PARAMA milanai - 20 € PAAUKOTA

    Šiuo metu Milanai yra 14 metų. Ji skiria spalvas, skaičiuoja, pažįsta raides ir geometrines figūras, bet iki tokio rezultato mergytei kartu su tėveliais teko „nueiti“ labai sunkų ir ilgą kelią. Norint, kad mergaitė ir toliau tobulėtų bei siektų savo tikslų, jai reikalinga intensyvi priežiūra ir gydymas, kurie reikalauja labai daug lėšų.

Prisidėkime parama prie Milanos tobulėjimo ir svajonių išsipildymo!

✨KARTU MES GALIME DAUGIAU!✨

Paramą galite suteikti:

🔸A/S LT80 7300 0101 44236452

Gavėjas – Labdaros ir paramos fondas „Rūpestinga širdelė“

“Swedbank” AB

Banko kodas – 73000

Paskirtis – PARAMA MILANAI

🔸PayPal: 

https://www.paypal.com

🔸Siųsdami SMS numeriu 1670 su žodžiu AUKA (SMS kaina 5 EUR)

MILANOS ISTORIJA🕊️

Mergaitė gimė pilnai neišnešiota – 23-čią nėštumo savaitę. Iš viso Milana turėjo net 15 narkozių. Kai mergaitei buvo 1,5 mėn. – jai buvo atlikta širdutės operacija, vėliau operuota dėl neišnešiotų naujagimių retinopatijos. Mergytei taip pat buvo atlikti klausos ir neurologiniai tyrimai. Nustatytos diagnozės – perinatalinė lomaliacija, cistinė degeneracija, bambos išvarža, I stadijos kairės pusės hidronefrozė – baugino ir liūdino tėvelius. Juk visų jaunų tėvų pati didžiausia svajonė – kuo greičiau turėti savo namuose ulbantį mažą žmogiuką. Deja, Milanos atveju viskas buvo kitaip.

Po kurio laiko, viena po kitos pasipylė bėdos. Tėveliai išgirdo dar vieną itin liūdną prognozę – paaiškėjo, kad jų vaikelis negalės vaikščioti, ropoti, sėdėti. Jie niekaip negalėjo susitaikyti su tokiomis gydytojų išvadomis – tai juos be galo įskaudino. Negana to, Milanai buvo atliktas klausos tyrimas, kurio metu buvo nustatytas sunkaus laipsnio klausos pažeidimas, o tai reiškia, kad dukrytė yra visiškai kurčia. Milanai nepadėjo jokie klausos aparatai, vienintelė išeitis – klausos aparato implantacija. Prieš ją atliekant tėvai išgirdo dar vieną šoką – paaiškėjo, kad vaikas yra beveik aklas…

Kai mergaitei atliko sėkmingą kochlearinę implantaciją, ją reikėjo vežioti pas specialistus, tokius kaip, surdopedagogus, logopedus, masažuotojus bei patiems tėveliams daug dirbti su dukryte namuose. Po metų intensyvaus gydytojų ir tėvų darbo, Milana pradėjo šypsotis ir leisti garsus. Milanos tėvai suprato, kad įvyko stebuklas ir džiaugėsi iki ašarų. Jie negalėjo patikėti, kad jų vaikas girdi jį supančio pasaulio garsus! Tai buvo lyg stebuklas, kuris atrodė sunkiai pasiekiamas.

Žinoma, vėliau reikėjo atlikti daugybę kitų operacijų ir tyrimų: bambos ir baltosios linijos išvaržos, buvo atliktas abiejų kojų achilų ilginimas, pašalinti adenoidai ir tonzilės. Negana to, po gimimo Milanai buvo diagnozuotas cerebrinis paralyžius, spazminė diplegija, o nuo 3 metų dar prasidėjo ir sunkiai gydoma epilepsijos forma.

Dabar Milana jau moka skaičiuoti, pažįsta raides ir geometrines figūras bei skiria spalvas. Tai yra didžiulis pasiekimas, dėl kurio Milanos tėveliai stengėsi iš visų jėgų ir dirbo su vaiku be sustojimo. Kad jų dukrytė galėtų ir toliau tobulėti bei džiuginti savo šeimą naujais pasiekimais jai reikalingas nuolatinis gydymas, kuris reikalauja daug lėšų… Tėveliams yra be galo sunku atlaikyti tokią finansinę naštą, todėl nelikime abejingi ir prisidėkime prie Milanos svajonių išsipildymo!