Dovanok Kalėdas vienišoms mamoms

Labdaros ir paramos fondas „Rūpestinga širdelė“ siekia prisidėti prie visuomenės švietimo ir tolerancijos neįgaliesiems ar su sunkumais susidūrusiems asmenims. Pastebime, kad Lietuvos visuomenė po truputi tampa labiau bendruomeniška ir brandesnė – stengiasi ištiesti pagalbos ranką tiems, kurie yra silpnesni. 

Fondas padeda ne tik šeimoms, auginančioms sunkiai sergančius ar neįgalius vaikus, bet ir  skiria pagalbą vienišoms mamoms ir jų vaikučiams.

Šiais metais, mūsų fondas, nori pradžiuginti Krizinio nėštumo centre, esančias vienišas mamas ir jų vaikučius, padovanodamas „KALĖDŲ VAKARIENĘ“. Daugumai žmonių, savaime suprantamus, bet vienišoms mamoms sunkiai įperkamus dalykus – bendravimą prie sotaus vaišių stalo, dovanojimo džiaugsmą mažiesiems, šilumą namuose ir ramybę širdyse.

Krizinio nėštumo centre esančios labai skirtingos moterys, kurias jungia įvairios su nėštumu susijusios situacijos, patyrimai bei emocijos. Vienos iš jų neteko savo taip laukto kūdikio, kitos išgyvena sunkias emocijas po gimdymo ar išgyvena sužinojusios apie būsimo vaikelio ligą. 

Tačiau gana didelė dalis besikreipiančių moterų, patiria vienišumo ir išdavystės jausmą – su žinia, kad laukiasi kūdikio, lieka vienos… Laukimosi, o vėliau jau vaiko auginimo etapu, kai moteris turėtų jausti ramybę, palaikymą, artimųjų pagalbą, rūpestį, kai ir taip pakanka jaudulio dėl įvairių klausimų dėl vaikučio auginimo,  moteris išgyvena didelio nerimo ir baimės periodą – ar pavyks vienai, kiek ilgai pavyks vienai?

Situacijų yra daugybė – tokių įvairių ir kartais taip nutolusių nuo mus supančių, mums  įsivaizduojamų ar suprantamų.. Kol nesame šių moterų situacijose, nematėme jų gyvenimo iš arčiau, nežinome aplinkybių gana lengva išlikti abejingu, o kartais net ir pasmerkiančiu.

Tačiau, tikiu, kad didžioji dalis gebame atjausti jei stabtelim ir pagalvojam – o jei taip nutiktų man? Mano artimam? Mano dukrai, sesei? Ir nieko nebūtų šalia. Šv. Kalėdų laukimo laikotarpiu bei švenčiant jos išvakares – Kūčias, vienišumo ir nepritekliaus jausmai išgyvenami dar intensyviau. 

Kviečiame Jus pasidalinti savo gerumu bei padovanoti „KALĖDŲ VAKARIENĘ“ vienišoms mamoms ir jų vaikams. Tokių šeimų yra net 30, kurias ši dovana pradžiugintų ir suteiktų viltį.

Paaukoti galima keliais būdais:

A/S LT80 7300 0101 44236452

Gavėjas – Labdaros ir paramos fondas „Rūpestinga širdelė“

„Swedbank” AB, Banko kodas – 73000

Paskirtis – VIENIŠAI MAMAI

PayPal:https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=D5L2HQ5XDN9ZS

Siųsdami SMS numeriu 1410 su žodžiu AUKA (SMS kaina 10 EUR)

GK 2021-03-20 Zitos šeima (67)
GK 2021-03-20 Zitos šeima (61)