Ambio Projektas

Kviečiame jungtis prie „Gintarinės vaistinės“ inicijuojamo projekto „Iš širdies į širdelę“ ir padėti išpildyti mažųjų ligoniukų svajonę – nuvykti į reabilitacijos centrą Lenkijoje.

Jums tereikia „Gintarinėje vaistinėje“ įsigyti bet kurią maisto papildų AMBIO prekę. Nuo kiekvienos pakuotės 0,10 Eur keliaus į projekto fondą, kurio lėšomis bus padengta Nojaus, Elijos, Kirilo, Urtės ir kitų vaikų išvyka į reabilitacijos centrą. Kiekvienas jų, nors ir patiria kasdienius sunkumus bei skausmus, džiugina savo šeimas plačiomis vaikiškomis šypsenomis, už kurių slepiasi viltis, kad gyvenimas taps nors kiek lengvenis.

Lenkijoje įsikūręs reabilitacijos centras „Olinek“ ne tik pasižymi moderniais gydymo būdais, veiksmingomis terapijomis, bet ir itin profesionaliais darbuotojais, kurių tikslas – visapusiškai padėti mažiesiems ir jų šeimoms susidoroti su negaliomis bei ligomis. Kiekviena dviejų savaičių trukmės išvyka į šį centrą – neįkainojama dovana paramos fondo „Rūpestinga širdelė“ globojamoms šeimoms.

Siekiame, kad projekto „Iš širdies į širdelę“ metu surinktų lėšų pakaktų penkių vaikų išvykoms į centrą „Olinek“, kurių trukmė – dvi savaitės. Jeigu būtų surinkta daugiau lėšų – paramą suteiktume ir kitoms paramos fondo globojamoms šeimoms.

Prisidėkite prie akcijos ir padėkite mums padėti sunkiai sergančioms mažosioms širdelėms.

Iniciatyva vyksta balandžio 1 – birželio 30 dienomis.

Maisto papildų AMBIO galite įsigyti visuose „Gintarinė vaistinė“ ir „Norfos vaistinė“ prekybos taškuose bei internetinėje parduotuvėje www.gintarine.lt/ambio

Daugiau informacijos apie minimus vaikučius rasite čia:

Parama Urtei  2283 € paaukota – Rūpestinga širdelė (rupestingasirdele.lt)

Parama Kirilui  8225 € paaukota – Rūpestinga širdelė (rupestingasirdele.lt)

Parama Elijai  8531 € paaukota – Rūpestinga širdelė (rupestingasirdele.lt)

Parama Nojui  10546 € paaukota – Rūpestinga širdelė (rupestingasirdele.lt)