Apie Paramos Fondą

Rūpestinga širdelė” – labdaros ir paramos fondas, įkurtas 2017 m. pradžioje. Fondo siekis – padėti ir suteikti viltį žmonėms, kuriems likimas siunčia sunkius išbandymus.

Fondas padeda šeimoms, auginančioms sunkiai sergančius ar neįgalius vaikus. Atsižvelgiame į tai, jog tokios šeimos neretai susiduria ne tik su psichologine našta, tačiau ir materialiais sunkumais. Skiriant pagalbą yra renkamos lėšos, kurių dėka vaikui yra skiriamas reikiamas gydymas, speciali įranga. Suteikta parama leidžia vaikui augti savarankiškesniu: mokytis, tobulėti, integruotis į visuomeninį gyvenimą ir patirti mažesnę atskirtį nuo savo bendraamžių. Taip pat fondas rūpinasi vaikais, augančiais be tėvų ar socialinės rizikos šeimose. Bendradarbiaujama su “Kauno savivaldybės vaikų globos namai”, “Vaikų ir paauglių socialiniu centru”, vaikų dienos centrais, esančiais visoje Lietuvoje.  “Rūpestinga širdelė” noriai prisideda prie vaikų svajonių išsipildymo, pasitikėjimo ugdymu bei galimybės mokytis. Vienas iš Rūpestingos širdelės mecenatų – “Gintarinė vaistinė”.

2019 m. – 2020 m. vykdytas bendras projektas, pavadinimu “Už kortelę – po širdelę”. Įsigijant 1 vnt. “Rūpestingos širdelės” dėžutę, skirtą vaistams bei vitaminams įsidėti, fondui buvo skiriama 0,50 €/cnt. Dėka šių lėšų 2019 m. – 2020 m. vasarą galėjome įgyvendinti daug nuostabių projektų:

  • Ilguvos soc. Globos namų gyventojui turėjo galimybę nuvažiuoti prie jūros bei apsilankyti Klaipėdos delfinariume;
  • Lietuvos samariečių draugijos vaikų dienos centrui bei senelių globos namams buvo padovanoti nauja kompiuterinė technika;
  • Įvairios globos įstaigos buvo paremtos sveikatos priežiūros, maisto papildais bei higienos priemonėmis.

2021 m. Birželio mėnesį pasibaigė dar vienas nuostabus projektas “Iš širdies į širdį”. “Gintarinės vaistinės” klientai, įsigyję bet kurį “AMBIO” produktą, fondui paaukodavo 0,10 €/cnt. Surinkta suma siekia net 24000 €. Ši parama yra skirta visoms fondo globojamoms šeimos, apmokant išvykas bei visus užsiemimus į reabilitacijos centrą “Olinek”, esantį Lenkijoje.

“Rūpestingos širdelės” fondas siekia prisidėti prie visuomenės švietimo ir tolerancijos neįgaliesiems ar su sunkumais susidūrusiems asmenims. Pastebime, kad Lietuvos visuomenė po truputi tampa labiau bendruomeniška ir brandesnė – stengiasi ištiesti pagalbos ranką tiems, kurie yra silpnesni. Tapk bendruomenės nariu ir TU.

KARTU MES GALIME DAUGIAU!

Pagarbiai,

Rūpestinga širdelė

PiniginĖ parama

Paremkite skirdami 1,2% GPM pajamų

Vaikų istorijos