12 PLAKANČIŲ ŠIRDŽIŲ

"12 Plakančių Širdžių" projektui paaukota 2462€ iš 100000€
2.462%

Šiuo metu fondas globoja 16 mažamečių vaikų iš visos Lietuvos, kuriems dėl sunkios sveikatos būklės yra reikalinga gastrostoma ir enterinis maitinimas. Mišiniams, kuriais yra maitinami gastrostomą turintys vaikai, kompensaciją gali gauti tik ligoninėse gulintys ligoniukai, tačiau, grįžus namo, specialius maisto mišinius bei sistemas tėveliai turi pirkti savo lėšomis.

Apytiksliai, viena šeima tokiems maisto mišiniams ir reikalingoms specialioms sistemos išleidžia kiek daugiau nei 500-600 eur, per mėnesį, kas, per metus siekia, kiek daugiau nei 6000 eur.

Gydymas ir mišinukai yra neatsiejama šių vaikučių gyvenimo dalis, jie yra būtini vaikams, kad padėtų išgyventi ir galėtų tęsti gydymą. Tačiau tai tampa nepakeliama finansine našta vaikų mamoms, todėl šeimos prašo Jūsų pagalbos. Surinktos paramos dėka, galėsime aprūpinti visas šeimas specialiais mišiniais  dar vienerių metų laikotarpiui!

Taip pat, visi šie vaikučiai greta turi ir kitas sunkias diagnozes, kurias būtų galima sušvelninti lankantis pas įvairių sričių specialistus. Tačiau, dėl finansinio nepritekliaus, tėveliai vaikučiams, to leisti, taip dažnai negali. Finansinės naštos perėmimas nuo tėvelių pečių, atvertų jiems naujas galimybes leisti vaiką lankytis pas specialistus: kineziterapeutus, ergoterapeutus, logoterapeutus ar kitus.

Paramą galite suteikti:

🔸 A/S LT80 7300 0101 44236452

🔸Gavėjas – Labdaros ir paramos fondas „Rūpestinga širdelė“ 

🔸Banko kodas – 73000 „Swedbank“ AB

🔸Paskirtis –   projektas

🔸 PayPal –  https://www.paypal.com

🔸Siųsdami SMS numeriu 1670 su žodžiu AUKA (SMS kaina 5 EUR)

🔸Siųsdami SMS numeriu 1419 su žodžiu AUKA (SMS kaina 2 EUR)

Jūsų suteikta parama gali išgelbėti vaiko gyvybę!

Šiems vaikams reikalinga gastrostroma ir eterinis maitinimas

Emilis

Emilijus

Vakaris

Vilius

Levukas

Apie mus taip pat galite skaityti žiniasklaidoje:

Partneriai