PARAMA LAURAI - 500 € PAAUKOTA

Šešiolikos metų Laura serga reta genetine liga – cistine fibroze. Merginai yra ypač reikalinga speciali įranga, siekiant išvengti šios baisios ligos paūmėjimo. Specialus prietaisas, kurio reikia Laurai, stimuliuoja plaučius išstumti išskyras, taip palengvindamas atsikosėjimą, valydamas plaučius ir leidžiantis lengviau kvėpuoti.

Speciali įranga kainuoja labai daug, todėl Jūsų suteikta parama, gali išgelbėti Lauros gyvybę!

✨KARTU MES GALIME DAUGIAU!✨

Paramą galite suteikti:

🔸A/S LT80 7300 0101 44236452

Gavėjas – Labdaros ir paramos fondas „Rūpestinga širdelė“

“Swedbank” AB

Banko kodas – 73000

Paskirtis – PARAMA LAURAI

🔸PayPal: 

https://www.paypal.com

🔸Siųsdami SMS numeriu 1670 su žodžiu AUKA (SMS kaina 5 EUR)

LAUROS ISTORIJA🕊️

Laurai šiuo metu yra 16 metų, ji gyvena kartu su jaunesniu broliu ir močiute. Mergaitė nuo gimimo serga reta genetine liga – cistine fibroze. Tai paveldima ir dažniausiai plaučius bei virškinimo sistemą pažeidžianti liga. Sergant šia itin sunkia liga, plaučiai nuolatos užsikemša sekretais, kurie nepasišalina patys be vaistų ir kitų gydymo būdų.

Laurai yra ypač svarbus nemedikamentinis gydymas, siekiant išvengti šios baisios ligos paūmėjimo bei būklės blogėjimo. Šiuo metu merginai yra labai reikalingas specialus prietaisas – aukšto dažnio krūtinės ląstos virpesius sukelianti liemenė. Ji stimuliuoja plaučius išstumti išskyras, taip palengvindama atsikosėjimą, valydama plaučius ir leidžianti lengviau kvėpuoti.

Laurai toks gydymas su specialia įranga yra taikomas 2 kartus per metus, deja, seansų skaičius turi būti padidintas, o tai įmanoma tik įsigijus prietaisą ir jį turint namuose. Ši įranga yra brangi ir labai reikalinga merginai, prailginant ir pagerinant jos gyvenimo kokybę.

Lauros artimieji prašo Jūsų pagalbos, kurios dėka galėtų įsigyti būtiną prietaisą, mergaitės kvėpavimui palengvinti.