PARAMA AMELIJAI B.

AMELIJA BANELYTĖ
  • AMŽIUS – 8 m.
  • DIAGNOZĖ – mišrūs specifiniai raidos sutrikimai, epilepsija, stereotipiniai judesiai,gastroezofaginio refliukso liga, vidurių užkietėjimas, neorganiniai miego sutrikimai, ataksinis cerebrinis paralyžius, abiejų akių aklumas.
  • ŠEIMOS SVAJONĖ– finansinė parama už medicininės reabilitacijos specialistų užsiėmimus.

AMELIJOS B. ISTORIJA 🕊️

Amelija pasaulį išvydo sveika ir vystėsi puikiai iki keturių mėnesių. Tačiau vieną dieną jos gyvenimas pasikeitė – ligoninėje buvo diagnozuoti pakitimai abiejuose jos smegenų pusrutuliuose. Nuo tos dienos Amelijos raida sustojo.  Tėvai tikisi, kad Amelija išmoks kramtyti, nors lūkesčiai yra maži, nes vaiko raida labai vėluoja. Amelija vis dar geria iš buteliuko ir valgo tik trintą maistą, laikantis griežtos dietos dėl refliukso. Ji taip pat kenčia nuo epilepsijos priepuolių.  Kitų vaikų Amelija nemato, nes yra neregė. Mergaitė turi nuolat judėti, kad kvėpuotų, nejaustų skausmo, kad neatsistotų širdis ir kad visi kiti jos organai veiktų.

Amelija labai stengiasi ir po reabilitacijų kurso ji jaučiasi geriau – gali ilgiau laikyti galvytę, ilgiau būti vertikalioje padėtyje ir džiaugtis gyvenimu kartu su savo mamytė.

Mama visuomet yra su ja, nes Amelijai reikia nuolatinės slaugos, todėl mama negali dirbti.

Amelija labai norėtų lankytis reabilitacijos centruose, kad sustiprintų savo raumenukus ir galėtų valgyti, gerti, juoktis ir gyventi ne tik gulėdama. Amelija supranta pasaulį per savo mamos balsą ir emocijas. Tačiau pastaruoju metu šeimos jėgos ir galimybės visiškai išseko. Didelės išlaidos net paprasčiausiems dalykams sukelia Amelijai ir jos mamai sunkumų.

✨KARTU mes galime DAUGIAU!✨

Paramą galite suteikti:

🔸 A/S LT80 7300 0101 4423 6452

“Swedbank” AB

Banko kodas 73000

Paskirtis – PARAMA AMELIJAI B.

🔸 PayPal: https://www.paypal.com/donate?hosted_button_id=AHENQQZ3CSZY8

🔸 Siųsdami SMS numeriu 1670 su žodžiu AUKA

(SMS kaina 5 EUR)