Parama Saturnui

Jūsų dėka Saturnui padovanojom spec. vežimėlį

Saturnas nuo gimimo serga vaikų cerebriniu paralyžiumi. Berniukui vasarą suėjo 9 metai, jis jau trečiokas. Saturnas yra bendraujantis, linksmas viskuo besidomintis vaikas. Berniukas eina į mokyklą, rugsėjį pradėjo lankyti trečią klasę. Tačiau mokykloje Saturnas pats negalėjo judėti, jis buvo priklausomas nuo kitų, nes berniukas judėjo tik lydimas kito asmens kuris stumdavo jo spec. kėdutę. Kaip pats vaikas sakydavo: “mama, kur mane pastato per pertrauką, ten aš ir stoviu..”. Berniuko svajonė buvo “judėti” pačiam.

Į mus kreipėsi Saturno mama su prašymu padėti įsigyti elektrinį vežimėlį, kad berniukas noriai eitų į mokyklą, galėtų savarankiškai judėti, nebūtų priklausomas nuo kitų. Rėmėjų dėka mes išpildėme berniuko svajonę ir padovanojome Saturnui naują elektrinį vežimėlį

Ištraukos iš Saturno mamos Jelenos laiškų:

“Sveiki, štai siunčiame Jums dar kelias nuotraukas. Saturniukas labai laimingas J. Žinokite jis dabar kiekvieną dieną išeina su juo pasivažinėti. Kaip mes pasivaikščioti, taip jis pasivažinėti, ir jaučiasi toks savarankiškas.

Ačiū Jums labai, už tokį didelį darbą, kad galėjote įgyvendinti mūsų svajonę. Esame laimingi!!!! Ačiū Jums laaaaaaaaaaaaaabai…”

“Labai ačiū, laikomės gerai. <..> Saturnas atsikelia ir važiuoja J kiekvieną dieną ant ratų. Jis net draugų susirado, nes pradėjo pas kaimynus be manęs važinėti”