PARAMA Radomirui - 2639€ paaukota

Ši istorija yra apie 10-ties metų smalsų bei labai ištvermingą berniuką vardu Radomiras. Šiuo metu jam jau yra atlikta 15 operacijų ir tai dar nepabaiga. Vaikas yra nevaikščiojantis, turi daug poreikių, jam reikalinga intensyvi reabilitacija ir priežiūra. Nepaisant visų sunkumų, kuriuos Radomirui teko patirti, jis noriai lanko specialiąją mokyklą, kurioje pamažu plečia savo žinias bei sugebėjimus ir savo pasiekimais džiugina tėvelius. Tėveliai pastebi, kad Radomirui didelį džiaugsmą suteikia treniruotės su kinisiforo eisenos treniruokliu, tačiau dėl didelių išlaidų, kurias reikia skirti šiam užsiėmimui, Radomiras negali lankytis užsiėmimuose tiek kiek yra rekomenduojama specialistų jo būklei gerinti.

Radomiro šeima prašo pagalbos, todėl nelikime abejingi ir prisidėkime prie šio berniuko svajonių išsipildymo!

✨KARTU MES GALIME DAUGIAU!✨

 

Paramą galite suteikti:

🔸A/S LT80 7300 0101 44236452

Gavėjas – Labdaros ir paramos fondas „Rūpestinga širdelė“

“Swedbank” AB

Banko kodas – 73000

Paskirtis – PARAMA RADOMIRUI

🔸PayPal: https://www.paypal.com

🔸Siųsdami SMS numeriu 1670 su žodžiu AUKA (SMS kaina 5 EUR)

 

RADOMIRO ISTORIJA🕊️

Aš net negalėjau įsivaizduoti kitokio gyvenimo, gyvenom kaip tipiška šeima, dirbom, auginom vaiką, bet vieną dieną rodos viskas pradingo, viskas sugriuvo. Atrodo, kad gyvenimas prasidėjo iš naujo. Bet iš dalies gal ir džiaugiuosi, nes pamatėme kitokį gyvenimą bei gyvenimo būdą, pradėjom vertinti tai, ko nevertinom anksčiau, atradom įvairių jausmų, kurių neteko pajusti, kai buvome be Radomiro.

Radomiras gimė 2011 m. sausio 6 dieną, jam buvo diagnozuota įgimta stuburo išvarža, smegenų vandenė, Arnold-Chiari sindromas, kojyčių paraparezė ir šleivapėdystė, dubens organų funkcijos sutrikimas, klubų išnirimas, epilepsija, mišrūs specifiniai raidos sutrikimai ir vidutinis kalbos neišsivystymas. Gimė pilnai išnešiotas. Buvo atlikta nugaros smegenų išvaržos plastikos operacija bei ventrikuloperitoninio šuntavimo operacija. Tačiau su šioms operacijoms bėdos nesibaigė.

Radomiras jau ištvėrė apie 15 operacijų ir nežinia kiek jų dar reikės. Kai buvo 7 mėn. jam atsirado epilepsija su traukuliais, kurie dažnai pasikartodavo, o tai ypač stabdo vaiko raidą. Šiandien jam reikalinga stipri ir intensyvi reabilitacija, nes yra sutrikę kojų jutimai, silpni raumenys, išnirę klubai, taip pat yra sutrikę šlapinimosi ir tuštinimosi pojūčiai. Nuo 7 mėn. pradėjome važinėti į Vaikų Reabilitacijos ligoninę „Lopšelis“, o vėliau dar papildomai 2 kartus į metus į Abromiškių Reabilitacijos ligoninę.

Vaikas nevaikščiojantis, turi daug neurologiniu sutrikimų. Vaiko spec. poreikiai yra labai dideli – reikalinga ne tik kasdienė mankšta su kineziterapeutu, bet taip pat ir logopedo užsiėmimai. Mes mokome Radomirą kiekvieną dieną, kad bent kiek ko nors išmoktų ir mažais žingsneliais judėtų į priekį.

Šiandien mums jau 10 metų, Radomiras lanko spec. mokyklą, šiuo metu jis yra 4kl., ten daug veiklos ir vyksta įvairūs užsiėmimai. Kad ir kaip būtų sunku, mes vistiek einame į prieki nors ir mažais žingsneliais. Šiuo metu galima pastebėti, kad vaiko žodynas pamažu plečiasi, jis nori daug pasakyti, bet nelabai išeina nors įdeda daug pastangų. Be to, augant atsirado noras vaikščioti tik gaila, kad prietaisas, kuris padeda stovėti ir savarankiškai judėti iš vienos vietos į kitą, yra vienintelis ir tik Raidos centre „Lopšelis“, kuris dėja mums jau mažas. Papildomai su Radomiru dirba logoterapeutas, taip pat berniukas lanko „Nicomed“ centrą, kuriame yra robotizuotas kinisiforo eisenos treniruoklis – jis vaikui atstoja vertikalizaciją ir padeda treniruoti raumenis. Radomirui labai patinka treniruotis ir jis norėtų tai daryti dažniau, bet mums šiuo metu yra reikalinga finansinė pagalba.

Nepaisant patirtų sunkių išbandymų, Radomiras yra linksmas, bendraujantis bei pasauliu besidomintis berniukas. Kiekvienas nors ir mažas Radomiro pasiekimas mums suteikia daug džiaugsmo. Radomirą savo šeimoje labai vertiname, palaikome ir mylime!