Parama Monikai

Daugiau kaip 100 pilnų narkozių, šešios operacijos, jokio kontakto su draugais ir vienintelis noras, kad diena praeitų be skausmų.

Tačiau šiame straipsnyje dar nepaminėta, kad prieš porą metų Monikos šeimą ištiko didelė nelaimė – vienintelis šeimos maitintojas, mergaitės tėtis, pakliuvo į lėktuvo avariją ir tik per stebuklą pavyko išgelbėti jam gyvybę. Deja po avarijos Monikos tėtis yra neįgalus ir dabar vienintelė keturių asmenų šeimos maitintoja yra mama. Šeimos pajamos su visomis pašalpomis kuklios, o vaistai ir sveikatos priežiūra dviems neįgaliems šeimos nariams atsieina brangiai..

Dėl silpnos sveikatos ir nuolatinių komplikacijų Monikos dantys yra labai silpni ir sugedę. Mergaitei dantukus gydė ir labai padėjo Kauno odontologai, tačiau dabar jai būtinas dantų protezavimas, kuris kainuoja labai brangiai ir šeima deja nepajėgi susimokėti už Monikos dantų protezavimą. Mes jau surinkome dalį lėšų, kad padengtume Monikos dantukų protezavimo išlaidas, tačiau lėšų vis dar trūksta, kad Monikos dantukai būtų pilnai sutvarkyti..