Manto istorija prasidėjo labai anksti, nes jis į pasaulį padibeldė vos 27-ąją nėštumo savaitę ir iškarto susidūrė su sunkumais. Mažylis gimė su 4 laipsnio kraujosruvomis, iš kurių išsivystė hidrocefalija ir galvos smegenų cistos, dėl to Mantas yra turėjęs labai daug operacijų, taip pat berniukas serga epilepsija, turi kitokį cerebrinį paralyžių ir mišrų raidos sutrikimą.

Mantui yra reikalingi papildomi kineziterapijos, ergoterapijos ir logoterapijos užsiėmimai, kurių dėka berniukas gali stiprėti, deja, šie užsiėmimai yra didelė finansinė našta, kuri gula ant tėvelių pečių, todėl jie prašo Jūsų pagalbos!

✨KARTU MES GALIME DAUGIAU!✨

Paramą galite suteikti:

🔸A/S LT80 7300 0101 44236452

Gavėjas – Labdaros ir paramos fondas „Rūpestinga širdelė“

“Swedbank” AB

Banko kodas – 73000

Paskirtis – PARAMA MANTUI

🔸PayPal: 

https://www.paypal.com

🔸Siųsdami SMS numeriu 1670 su žodžiu AUKA (SMS kaina 5 EUR)

MANTO ISTORIJA🕊️

Mantui šiuo metu yra 6 metai, jis pats nemoka nei pavalgyti, nei apsirengti, nei pasirūpinti higienos reikalais, todėl jam reikalinga priežiūra 24 val. per parą. Berniukas nevaikšto, nekalba, neropoja, tačiau nuo pat pirmos gyvenimo dienos įrodė savo tėvams, kad nori gyventi ir jam viskas pavyks, tik teks įdėti daug darbo ir pastangų. Todėl Manto tėvai nenustoja tikėti ir daro viską, kad ateityje jų sūnus pajėgtų savimi pasirūpinti pats.

Šeima išnaudoja visas įmanomas reabilitacijas, kurias skiria valstybė, bet jų nepakanka tokiems ligoniukams kaip Mantas, kad būtų galima pastatyti vaiką ant kojų, todėl tėvams tenka samdyti ir važinėti į kitus miestus pas specialistus iš savų išlaidų.

Nors Mantui reikia labai daug laiko ir pastangų, kad jis kažką išmoktų, bet šiai dienai berniukas jau laiko galvą, vartosi į abi puses, pats savarankiškai atsisėda iš gulimos padėties ir gali pasėdėti be atramų, prilaikomas ir vedamas gali paeiti kelis žingsnius, taria kelis žodelius. Visi šie pasiekimai Manto tėvams teikia labai daug džiaugsmo ir jie tiki, kad ateityje sūnus pasieks dar daugiau.

Manto tėvai prašo Jūsų nelikti abejingais ir prisidėti prie Manto svajonės – išmokti vaikščioti, kalbėti ir pasirūpinti savimi!