Liucija, kuriai šiuo metu yra 5 metukai, yra nuolat besišypsanti ir kiek padykusi mergaitė. Mergaitei yra diagnozuotas cerebrinis paralyžius, todėl ji negali nei šliaužti, nei vaikščioti. Šeima tikisi, kad šios vasaros pabaigoje galės išvykti į reabilitacijos centrą Latvijoje.

Liucija turi labai gražių svajonių – su darželio grupės draugėmis nubėgti į kieme esantį namelį ir jame pasislėpti nuo auklėtojų, pagauti brolį, o labiausiai norėtų, kad tėvelių skruostais riedėtų tik džiaugsmo ašaros ir visada šviestų šypsena!

Mergaitė nedrąsiai, bet iš visos širdies prašo Jūsų prisidėti prie jos svajonių išsipildymo ir pažada kiekvienam padovanoti savo nuostabią šypseną!

✨KARTU MES GALIME DAUGIAU!✨

Paramą galite suteikti:

🔸A/S LT80 7300 0101 44236452

Gavėjas – Labdaros ir paramos fondas „Rūpestinga širdelė“

“Swedbank” AB

Banko kodas – 73000

Paskirtis – PARAMA LIUCIJAI

🔸PayPal: 

https://www.paypal.com

🔸Siųsdami SMS numeriu 1670 su žodžiu AUKA (SMS kaina 5 EUR)

LIUCIJOS ISTORIJA🕊️

Į šį pasaulį Liucija atkeliavo būdama vos 28 savaičių. Atkeliauti Liucija turėjo kartu su savo sesute, bet, deja, jos sesutė nusprendė, kad keliauti kartu nėra pasirengusi… Niekas nežino kodėl ji taip nusprendė, bet Liucija labai norėjo ir skubėjo susitikti su savo tėveliais ir vyresniuoju broliu, kuris jos labai laukė! Tik dėl to skubėjimo viskas vyko kiek kitaip nei visiems norėjosi…

Tik išvydusi ją supantį pasaulį, ilgą laiką mergaitė nenorėjo kvėpuoti, labai ilgai turėjo neužsidariusį širdies lataką bei buvo stebima dėl kūdikių retinopatijos. Pirmomis Liucijos gyvenimo dienomis, tėvai sužinojo, kad jų dukros galvoje yra kraujosrūva, todėl laukia „ilgas kelias per dykumą“. Per šią „dykumą“ tėvai su Liucija keliauja jau penkerius metus.

Šiandien Liucija jau moka visai neblogai kalbėti, o darželio auklėtojos ją vadina grupės radija. Mergaitė pažįsta raides, moka skaičiuoti. Du kartus per savaitę sportuoja namuose, dar du arba tris kartus keliauja darbuotis su „KinisiForo“ treniruokliu reabilitacijos centre „Dianeta“.

Liucijai yra nustatytas cerebrinis paralyžius, todėl jos dešinioji rankytė mieliau tinginiauja, dėl to ji negali nei šliaužti, nei laikytis. Sėdėti ar stovėti neprilaikomai nedrąsu, bet jau truputį pavyksta. Bandant žengti žingsnius, kojos įsitempia ir susikryžiuoja, o raumenys vis dar per silpni, kad savo jėgomis Liucija galėtų išsilaikyti. Liucija labai nori išmokti vaikščioti ir bėgioti su savo broliu bei draugėmis!

Nelikime abejingi ir prisidėkime prie Liucijos svajonių išsipildymo, ir suteikime galimybę mergaitei stiprėti!