Parama Kirilui - 11675 € paaukota

Kirilą močiutė augina nuo mažumės. Berniukui jau 13 metų.

Tačiau… Nuo pat pirmųjų dienų Kirilo pečius užgulė sunkios diagnozės:

  • cerebrinis paralyžius
  • simptominė židininė epilepsija
  • mišrus specifinis raidos sutrikimas
  • širdies ritmo sutrikimas
  • neurosensorinis prikurtimas.

Kirilas stiprus, noriai mokosi ir niekada nepasiduoda. Tačiau jegų pristygsta mokantis vaikščioti. Taip… Kirilas vis dar nevaikšto…

Bet MES galime jam padėti atsistoti ir išmokti vaikščioti!

Rūpestingų žmonių dėkų, Kirilo viena iš  svajonių, išsipildė. Nuo šiol kiekvieną dieną jis galės stiprinti savo rankas ir kojas specialaus dviračio pagalba “Rankų-kojų treniruoklis vaikams MOTOmed GRACILE 12”.

 Tačiau greičiau pasiekti rezultatą gali padėti mankštos „kosmonauto“ kostiume. Tai yra antroji Kirilo svajonė, kurią mes galime išpildyti !

Lenkijoje įsikūrusiame „Olinek“ reabilitacijos centre, yra siūlomas specialus kostiumas, kuris suteiktų galimybę Kirilui greičiau sutvirtėti!

Daugiau informacijos apie spec. kostiumą :
Kostiumas veikia kaip elastinė išorinė raumenų sistema (karkasas), stabilizuojanti paciento liemenį bei galūnes, mažinanti patologinę sinergiją, koreguojanti laikyseną ir normalizuojanti paciento judesius. Be to, gilus spaudimas sąnariams pagerina jutimus bei proprioreceptorių informaciją, sustiprina vestibulinę sistemą ir koordinaciją. Svarbu, kad tai neriboja valingų paciento judesių, tačiau reikalauja daugiau pastangų siekiant sukurti norimą judesį. 
Veikimo principas yra suteikti pacientui fiziologiškai teisingą laikysenos padėtį bei taisyti judesius pasinaudojant palaikymu ir kostiumo elementų reguliavimu. Kostiumo taikymo tikslas yra reguliuoti ir nustatyti raumenų kryptį, kiek galima artimesnę natūraliam jų funkcionavimui. Taip sukuriamas galingas normalizuojantis srautas aferentinių (įcentrinių) vestibulinių-propriorecepcinių impulsų ir daroma įtaka smegenų pažeistiems centrams, atsakingiems už judėjimo ir kalbos kontrolę, tam, kad būtų atkurtos sutrikusios funkcijos.

 

Susivienykime dėl bendro tikslo – išpildykime berniuko svajonę VAIKŠČIOTI

 Paramą suteikti galite:

 A/S LT807300010144236452

Gavėjas – Rūpestinga širdelė

AB “Swedbank”

Banko kodas 73000

PASKIRTIS – PARAMA KIRILUI

 PayPal:

https://www.paypal.com/donate?hosted_button_id=BREBGKVJYT3DA

KARTU MES GALIME DAUGIAU!

Dėkojame už Jūsų rūpestį