PARAMA Ignui

IGNAS KASPERAVIČIUS
  • AMŽIUS – 11 m.
  • DIAGNOZĖ – spazminis cerebrinis paralyžius, simptomai ir požymiai, susiję su raumenų ir skeleto sistema, įgimtos didžiosios smegenų jungties formavimosi ydos, mišrūs specifiniai raidos sutrikimai, abiejų akių judesių sutrikimas, įgimtas dviburis aortos vožtuvas, hipermetropija.
  • ŠEIMOS SVAJONĖ – užsiėmimai su kinisoforo treniruokliu, kurie padeda Ignui judėti į priekį ir augti.

IGNO ISTORIJA🕊️

Išgirdus apie Igno diagnozes apima liūdesys, vaiko akyse matomą didelį pasitikėjimą ir norą būti aktyviam bei užsiiminėti įvairiom veiklom stabdo įgimtos ir diagnozuotos ligos. Berniukas turi spazminį cerebrinį paralyžių, mišrių specifinių raidos sutrikimų, abiejų akių judesių sutrikimus, įgimtą dviburį aortos vožtuvą, hipermetropiją (toliaregystę), įgimtas galvos smegenų formavimosi ydas bei tarimo ir kalbos raidos sutrikimą. Visos šios diagnozės skamba labai gąsdinančiai ir trukdo vaiko raidos vystymuisi. Nepaisant visų šių diagnozių ir sunkumų, su kuriais Ignas susiduria kiekvieną dieną, jis yra labai aktyvus, smalsus, protingas, gudrus ir gyvenimu besidžiaugiantis berniukas. Igną supa mylinti šeima: rūpestingi tėveliai, vyresnis brolis ir vyresnė sesė bei seneliai, kuriems jis praskaidrina kiekvieną dieną ir į kasdienybę atneša daug džiaugsmo.

Nuo to laiko kai tėveliai sužinojo apie sunkią Igno situaciją ir širdį slegiančias diagnozes, jie suprato, kad nori siekti visko kas tik įmanoma, jog suteiktų savo sūnui pilnavertiško gyvenimo galimybę ir pastatytų jį ant kojų. Todėl pradėjo pastoviai dalyvauti ne tik įvairiose valstybės kompensuojamose, bet ir mokamose reabilitacijose. Kovo mėnesį Ignui buvo atlikta labai sudėtinga ir rizikinga stuburo operacija – rizotomija. Praėjus šiek tiek laiko po sėkmingos operacijos, liepos mėnesį berniukas vyko į 2 savaičių trukusią reabilitacijos programą Lenkijoje, kurios rezultatu tėveliai negalėjo patikėti – Ignas vedamas su pagalba pradėjo žingsniuoti! Toks rezultatas Ignui ir jo šeimai suteikė labai daug vilties, džiaugsmo bei motyvacijos nesustoti ir intensyviai judėti toliau. Vilties įkvėpti tėvai rugsėjo ir spalio mėnesį savo sūnų pradėjo vežioti į kinisiforo treniruotes. Visa tai berniukui suteikė daug džiaugsmo ir pasitikėjimo. Kinisoforo treniruotės Ignui teikia ne tik daug laimės ir galimybę turėti šiek tiek aktyvesnį gyvenimo būdą, bet taip pat ir stiprina jo raumenis. Užsiėmimai su kinisiforo treniruokliu yra būtini Ignui, kad jis galėtų tapti stipresnis, tačiau norint suteikti vaikui visą reikiamą pagalbą, susiduriama su finansine našta, kuri ilgaainiui tampa nepakeliama.  

Ignas dega noru eiti į priekį ir tai įkvepia jo tėvelius bei suteikia tvirtą įsitikinimą, kad tai tik laiko ir lėšų klausimas kada berniukas stosis ant kojų ir tvirtai žengs savo keliu… Keliu į nuostabaus gyvenimo pažinimą.

✨KARTU MES GALIME DAUGIAU!✨

Paramą galite suteikti:

🔸A/S LT80 7300 0101 44236452

Gavėjas – Labdaros ir paramos fondas „Rūpestinga širdelė“

“Swedbank” AB

Banko kodas – 73000

Paskirtis – PARAMA IGNUI

🔸PayPal: 

https://www.paypal.com

🔸Siųsdami SMS numeriu 1670 su žodžiu AUKA (SMS kaina 5 EUR)