PARAMA EMILIUI

EMILIO ISTORIJA🕊️

Emilis gimė šaltą žiemos rytą. Jis yra trečiasis berniukas šeimoje – jauniausias ir mažiausias iš visų brolių, kurį šeima be galo myli ir rūpinasi.

Deja, mažylis nuo pat gimimo labai dažnai sirgdavo kvėpavimo takų infekcijomis, jam buvo diagnozuota pneumonija ir kvėpavimo nepakankamumas. Daug laiko Emilis praleido ligoninėje, jam teko būti ir intensyvios terapijos skyriuje. Būdamas 3 mėnesių Emilis pradėjo nebenulaikyti galvos ir nebegalėjo judinti kojyčių.

Kai buvo pradėta ieškoti ligos priežasties, berniukui specialistai nustatė sunkią ir bauginančią diagnozę – spinalinę raumenų atrofiją. Tai sužinojus Emilio šeima iškarto kreipėsi dėl gydymo ir vaistų kompensavimo, bet ilgo vaistų laukimo metu berniukui darėsi vis blogiau. Jis visai nebegalėjo vartyti savo galvytės, vartytis, judinti rankyčių, pasunkėjo kvėpavimas, vaikas nebegalėjo savarankiškai kvėpuoti, todėl jam buvo integruotatracheostoma, prireikė ir plaučių ventiliatoriaus. Vėliau ir valgyti pats nebepajėge, todėl mažyliui buvosuformuota gastrostoma. Kai Emiliui suėjo vieneri metukai jis pagaliau sulaukė jam taip reikiamų vaistų ir buvo pradėtas gydymas.

Dabar Emiliukui yra 3 metukai, nuo vaistų gavimo ir gydymo pradžios praėjo jau 2 metai ir berniukas jaučiasi daug geriau, išmoko iš naujo laikyti galvytę, judinti rankytes ir kojytes bei vartytis. Jis yra labai judrus, linksmas ir užsispyręs vaikas, kuriam labai patinka dėmesys.

Tam, kad Emilis galėtų ir toliau gauti jam gyvybiškai svarbų gydymą jam yra svarbus svorio augimas. Norint, kad vaikučiui augtų svoris ir jis galėtų stiprėti, jam yra reikalingi specialūs mišinukai, kurie yra labai brangūs ir nekompensuojami. Tai yra labai didelė finansinė našta, kuri Emilio šeimai tampa nebepakeliama.

Nelikite abejingi ir prisidėkite prie Emilio stiprėjimo ir tobulėjimo!

✨KARTU MES GALIME DAUGIAU!✨

Paramą galite suteikti:

🔸A/S LT80 7300 0101 44236452

Gavėjas – Labdaros ir paramos fondas „Rūpestinga širdelė“

“Swedbank” AB

Banko kodas – 73000

Paskirtis – PARAMA EMILIUI

🔸PayPal: 

https://www.paypal.com

🔸Siųsdami SMS numeriu 1670 su žodžiu AUKA (SMS kaina 5 EUR)