PARAMA ATUI

          ATAS KAMANTAUSKAS
  • AMŽIUS – 5m.
  • DIAGNOZĖ – kairės pusės spazminis hemipleginis cerebrinis paralyžius, vaikui atsilieka smulkioji ir stambioji motorika.
  • ŠEIMOS SVAJONĖ – finansinė parama reikalingai kasdieniai kineziterapiauto ir ergoterapiauto užsiėmimas.
 

ATO ISTORIJA 🕊️

Atas gimė Cezario pagalba, pasigedus vaisiaus judesių. Tėvai pastebėjo, kad kažkas yra negerai su jų sūnumi, kai Atui buvo 6 mėn., pradėjus šliaužioti. Tuo metu berniukas šliaužiojo tik dešine puse. 2019 m. Atui buvo nustatytas kairės pusės spazminis hemipleginis cerebrinis paralyžius. Pagal paskutines gydytojų išvadas vaikui atsilieka smulkioji ir stambioji motorika.

Norint užkirsti kelią ligos progresavimui, Atui yra reikalingi kasdieniai kineziterapiauto ir ergoterapiauto užsiėmimai. Tėvai labai stengiasi suteikti savo sūnui visas galimybes stiprėti, bet didžioji dalis procedūrų, kurios yra būtinos berniukui, yra mokamos, o tai šeimai kelia didelius finansinius iššūkius.

Nepaisant visų sunkumų, Atas yra protingas ir kiek padūkęs vaikas, lanko darželį bei stengiasi neatsilikti nuo bendraamžių savo raida. Tačiau pačiam apsirengti, važiuoti triratuku ar paspirtuku sekasi sunkiai, jis greičiau pajaučia nuovargį. 

Šį pavasarį mažąjam Atui yra numatyta SDR (Selektyvinė dorzalinė rizotomija) stuburo operacija, kuri nuima įtampą raumenyse. Tėvai tikisi, kad sūnaus kairė koja taps labiau atsipalaidavusi, berniukas eidamas nebešlubuos bei pagerės pati vaikščiojimo kokybė. Po tokios stuburo operacijos itin svarbios tampa reabilitacijos, kurios reikalauja didelių finansinių išlaidų.

Jūsų suteiktos paramos dėka, Ato šeima savo sūnui gali užtikrinti būtiną reabilitaciją ir suteikti visas galimybes tobulėti!

✨KARTU MES GALIME DAUGIAU!✨

Paramą galite suteikti:

🔸A/S LT80 7300 0101 44236452

Gavėjas – Labdaros ir paramos fondas „Rūpestinga širdelė“

“Swedbank” AB

Banko kodas – 73000

Paskirtis – PARAMA ATUI

🔸PayPal:  https://www.paypal.com

🔸Siųsdami SMS numeriu 1670 su žodžiu AUKA (SMS kaina 5 EUR)