PARAMA ARNUI

Arnui šiuo metu yra 11 metų, jis turi sunkią negalią, nevaikšto, nesėdi ir yra visiškai priklausomas nuo tėvų. Berniukui yra būtina lankyti masažo ir kineziterapijos užsiėmimus, kad galėtų stiprėti. 

Tėvai nori suteikti visas įmanomas sąlygas Arno tobulėjimui. Nelikime abejingi ir prisidėkime prie stipresnio berniuko rytojaus!

✨KARTU MES GALIME DAUGIAU!✨

Paramą galite suteikti:

🔸A/S LT80 7300 0101 44236452

Gavėjas – Labdaros ir paramos fondas „Rūpestinga širdelė“

“Swedbank” AB

Banko kodas – 73000

Paskirtis – PARAMA ARNUI

🔸PayPal: 

https://www.paypal.com

🔸Siųsdami SMS numeriu 1670 su žodžiu AUKA (SMS kaina 5 EUR)

ARNO ISTORIJA🕊️

Arnui šiuo metu yra 11 metų. Berniukas gimė anksčiau laiko – 34 savaičių. Po gimimo jam atsirado užsitęsusi gelta, todėl vaikas visą mėnesį praleido ligoninėje.

Arnui nuo mažens sutrikusi raida, nustatytas cerebrinis paralyžius, nustatyta simptominė generalizuora epilepsija bei regos nervo displazija.

Šiuo metu Arnas turi sunkią negalią, nevaikšto, pats nesėdi ir yra visiškai priklausomas nuo tėvų. Nepaisant visų sunkumų, berniukas yra linksmas, šeimos spinduliukas. 

Arnas lanko kineziterapijos ir masažo užsiėmimus vaikų sveikatingumo ir terapijos centre „RehaTera“, šie užsiėmimai Arnui yra gyvybiškai reikalingi, kad berniukas galėtų stiprėti ir mažais žingsneliais judėtų į priekį. Taip pat Arnas lanko dienos centrą, kuriame jam labai patinka, ten jis susitinka su tokiais pat vaikučiais kaip ir jis bei kartu tobulėja. 

Arno šeima prašo Jūsų pagalbos, kad suteiktos paramos dėka galėtų užtikrinti berniukui tobulėjimą ir geresnį rytojų!