PARAMA VAKARIUI

VAKARIO ISTORIJA🕊️

Vakaris gimė 2018 metais sausio mėnesį, gydytojams atlikus pirminę berniuko apžiūrą, kūdikio kriterijai atrodė gana geri,  tik buvo pastebėti hipotoniški judesiai. Kelių mėnesių Vakaris paguldytas ant pilvo tik kelis kartus pakeldavo savo galvytę, o jo judesiai buvo vangūs. Sunerimus dėl vaikučio sveikatos ir nuvykus pas neurologą mama sužinojo, kad Vakariui yra įtariama raumenų atrofija.

Sužinojus širdį veriančius ir bauginančius įtarimus Vakaris turėjo daug apsilankymų pas specialistus, jam buvo atliktas genetinis tyrimas dėl spinalinės raumenų atrofijos (SMA). Atlikus detalesnį pakartotinį tyrimą diagnozė pasitvirtino – berniukas serga SMA.

Tokios žinios buvo labai skaudžios ir gniuždančios. Vaikučiui pradėjo silpnėti raumenys, po pusės metų Vakaris pradėjo net nebenulaikyti savo galvytės. Prie viso to jam atsirado plaučių nepakankamumas, berniukui buvo įdėta ne tik trachiostoma, bet ir gastrostoma. Taip pat vaiko plaučiai yra ventiliuojami plaučių ventiliatoriumi, naudojamas kosulio asistentas bei gleivių atsiurbėjas.

Dėl raumenų nykimo ligos Vakariui buvo pradėtas taikyti gydymas ir paskirti vaistai, kurie šią ligą pristabdo. Šį gydymą reikia taikyti kuo anksčiau, kad kuo greičiau atsistatytų ląstelės. Deja, toks gydymas yra labai brangus ir norint jį tęsti reikia laikytis tam tikrų reikalavimų. Vienas iš reikalavimų yra svorio augimas. Tam, kad Vakariui augtų svoris ir jis galėtų tęsti gydymą, jam reikia vartoti specialius mišinukus, kurie taip pat yra labai brangūs ir nekompensuojami.

Gydymas ir mišinukai yra neatsiejama Vakario gyvenimo galis, bet tai tampa nepakeliama finansine našta vaiko mamai, todėl ši šeima prašo Jūsų pagalbos.

Nelikite abejingi ir prisidėkite prie Vakario stiprėjimo, nes tik dėka Jūsų suteiktos paramos berniukas auga ir tampa stipresnis!

✨TOGETHER WE CAN DO MORE!✨

How can you doante:

🔸A/S LT80 7300 0101 44236452

Swift code HABLT22

Beneficiary - Labdaros ir paramos fondas "Rupestinga sirdele"

Bank code 73000

Purpose – PARAMA VAKARIUI

🔸PayPal: 

https://www.paypal.com

🔸Sending SMS number 1670 with the word AUKA (SMS price 5 EUR)