PARAMA TOMUI

         TOMAS JUSEVIČIUS
  • AMŽIUS – 2m.
  • DIAGNOZĖ – išplitusi (generalizuota) epilepsija ir epilepsiniai sindromai, esant sunkiai gydomai epilepsijai, gastrostoma.
  • ŠEIMOS SVAJONĖ – finansinė parama įvairiems užsiėmimams bei priemonėms, kad berniukas galėtų stiprėti ir gyventi.
 
 

TOMO ISTORIJA🕊️

Tomas gimė sveikas, deja, 19-tą savo gyvenimo dieną, berniukas susirgo sepsiu, kuris komplikavosi į meningoencefalitą. Penkias dienas berniukas kovojo už savo gyvenimą ir tapo “kitokiu” vaiku, įpatingu vaiku.

Šiuo metu Tomui yra jau šešeri metai. Savo ligos istorijoje berniukas turi begalę nesuskaičiuojamų diagnozių ir sunkią negalią. Negana to, Tomas yra maitinamas per gastrostomą, kas tris valandas vaikui turi būti katerizuojama šlapimo pūslė, jis pats nevaikšto, nesėdi ir nekalba. Pakalbinus berniuką jis šypsosi, o jo šypsena tėvams atperka viską.

Tomo pagrindinė diagnozė yra kitokia išplitusi (generalizuota) epilepsija ir epilepsiniai sindromai, esant sunkiai gydomai epilepsijai. Šiuo metu Tomui yra taikoma keto mityba, kad būtų galima suvaldyti epilepsijos priepolius.

Berniukui yra reikalingos nuolatinės mankštos, slaugos priemonės, specialus maistas bei speciali technika. Tomo tėvai išnaudoja viską ką jiems skiria valstybė, bet viso to neužtenka, atsižvelgiant į vaiko poreikius.

Tomo šeima prašo Jūsų pagalbos, kad galėtų suteikti visas sąlygas savo sūnui stiprėti!

Nelikime abejingi ir prisidėkime prie stipresnio Tomo rytojaus!

✨TOGETHER WE CAN DO MORE!✨

How can you doante:

🔸A/S LT80 7300 0101 44236452

Swift code HABLT22

Beneficiary - Labdaros ir paramos fondas "Rupestinga sirdele"

Bank code 73000

Purpose – PARAMA TOMUI

🔸PayPal: 

https://www.paypal.com

🔸Sending SMS number 1670 with the word AUKA (SMS price 5 EUR)