PARAMA MARTAI

          MARTA KITKUTĖ
  • AMŽIUS – 6m.
  • DIAGNOZĖ – galvos auglys, dėl komplikacijų Marta nevaikšto, prarado regėjimą, prasidėjo epilepsijos priepoliai, raidos sutrikimai.
  • ŠEIMOS SVAJONĖ – finansinė parama Martos kineziterapijos užsiėmimams.
 
 

MARTOS ISTORIJA🕊️

Iki dviejų metukų Marta, kaip ir jos dvynė sesė, buvo visiškai sveika: judri, linksma, šneki bei žingeidi mergaitė. Staiga dingus apetitui, mergaitei prasidėjo naktiniai galvytės skausmai ir rytiniai pykinimai, dėl to buvo pradėta lankytis pas gydytojus.

Atlikus galvos magnetinio rezonanso tyrimą, Martos šeima išgirdo siaubingą diagnozę – smegenų auglys… Kadangi darinys smegenyse buvo labai didelis, nedelsiant po diagnozės mergaitei buvo paskirta auglio šalinimo operacija, po kurios sekė dar kelios papildomos operacijos.

Deja, Martos galvytėje auglys yra tokioje smegenų vietoje, kad pilnai pašalinti jo neįmanoma… Tad pastebėjus, kad net ir po auglio sumažinimo operacijos darinys pradėjo augti, buvo paskirtas 1,5 metų trukęs chemoterapijos kursas. Po šio kurso buvo atlikta operacija gama peiliu.

Šiai dienai aktyvus mergaitės gydymo kursas yra baigtas. Augliukas šiuo metu nedidėja, tad Marta, po 3 metų praleistų ligoninės lovose, bando vytis savo bendraamžius.

Po alinančio ir daug komplikacijų sukėlusio gydymo Marta nebevaikšto, prarado regėjimą, prasidėjo epilepsijos priepuoliai bei sutriko raida.

Pasibaigus aktyviam gydymo kursui, Marta pradėjo reguliariai lankyti kineziterapijos užsiėmimus centre EIK. Ten, naudojant unikalų judesio treniruoklį, Marta iš naujo mokosi vaikščioti. Nors centro EIK užsiėmimus mergaitė lanko dar tik kiek daugiau nei pusmetį, bet jau galima pasidžiaugti apčiuopiamais rezultatais: gerokai sustiprėjo kojų, sėdmenų bei nugaros raumenys, Marta jau pati gali laisvai pasėdėti lovoje ar ant kedės be atramos!

Martos mama sako, kad labiausiai ją motyvuoja ir skatina nenuleisti rankų pačios dukrytės kasdien lyg mantra kartojami žodžiai:

„Darysiu tepu tepu. Su sese žaisiu.“

Nelikime abejingi ir prisidėkime prie Martos tobulėjimo bei gaimybės mažais žingsneliais judėti į priekį!

✨TOGETHER WE CAN DO MORE!✨

How can you doante:

🔸A/S LT80 7300 0101 44236452

Swift code HABLT22

Beneficiary - Labdaros ir paramos fondas "Rupestinga sirdele"

Bank code 73000

Purpose – PARAMA MARTAI

🔸PayPal: 

https://www.paypal.com

🔸Sending SMS number 1670 with the word AUKA (SMS price 5 EUR)