Parama markui

          MARKAS SIMUTIS
  • AMŽIUS 7m.
  • DIAGNOZĖ – neurosensorinis abipusis prikurtimas
  • ŠEIMOS SVAJONĖ – finansinė parama naujam klausos implantui „Nucleus 8“
  • REIKALINGA SUMA– 2400 Eur
  • SURINKTA SUMA– 
 

MARKO ISTORIJA 🕊️

Markas gimė saulėtą liepos 19 dieną, 2016 metais. Šiandien berniukui yra 7 metukai. Po sklandaus gimdymo, daktarai tikrino ji ir jo sveikatą – berniukas pasirodė sveikas. Kai atėjo seselė patikrinti Marko klausos, ji atsinešė aparatą, kuris tikrinimo metu labai pypsėjo. Marko mama klausė, kodėl taip pypsi, bet ji pasakė, kad baterija baigėsi. Ji bandė dar kartą, bet aparatas vėl pypsėjo. Ji sakė, kad greitai grįš ir išėjo. Markas tuo metu jau nieko negirdėjo, tai buvo ženklas, kad kažkas negerai.

Po dviejų dienų berniuką išleido iš ligoninės ir jis gryžo namo lyg sveikas. Bet Markas nieko negirdėjo ir niekas to nežinojo. Marko mama pradėjo jausti, kad kažkas negerai su jos vaikučiu ir ji nusprendė pasikonsultuoti su šeimos daktaru. Šeima paprašė siuntimo pas gydytoją otorinolaringologą, bet Markui ir jo mamytei buvo pasakyta, kad vaikas girdi ir mama neturėtų baimintis. Marko mama aiškinosi, kaip patikrinti berniuko klausą ar gauti siuntimą.

Galiausiai Markui buvo skirtas vizitas pas specialistus, kurie nustatė, kad vaikas turi kurtumą – nieko negirdi. Po daug tyrimų berniukui buvo implantuotas aparatas, kuris padėjo jam pradėti girdėti. Markas jau 5 metus nešioja klausos implantą, tačiau jam buvo jau 2 metai ir jis nepažinojo nieko, kas vyko aplink jį. Markas pradėjo lankytis pas specialistus, kad jam būtų padėta kalbėti ir suprasti aplinką.

Šie metai Markui jau yra penkti, kai jis yra garsų pasaulyje. Žinoma, berniukas daug ko dar nesupranta, bet jis stengiasi ir daug dirba lankydamas specialistus.

Šiais metais Markas pradės lankyti 1 klasę. Už mėnesio jam turi pakeisti klausos aparatą, kurį turės ateinantiems penkeriems metams, tačiau klausos aparatą kompensuoja tik tokį pat, kokį jau berniukas nešioja, o Markui reikėtų naujesnio, pažangesnio aparato. Marko mama augina 4 vaikučius, todėl reikalinga suma jai yra labai didelė. Todėl šeima prašo žmonių, kad padėtų surinkti 2400 Eur. sumą kad berniukas gautų naujesnius aparatus ir galėtų toliau tęsti pasaulio pažinimo kelionę.

How you can donate:

🔸 A/S LT80 7300 0101 4423 6452

Recipient: Rūpestinga Širdelė

Paskirtis – PARAMA MARKUI

Beneficiary - Labdaros ir paramos fondas "Rupestinga sirdele"

Bank Code 73000

🔸 PayPal: https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=NMDN3LQU5N2YY

🔸 By sending an SMS to 1670 with the word AUKA

(SMS price 5 EUR)