LIUCIJA VOLUNGEVIČIŪTĖ
  • AMŽIUS – 6 m.
  • DIAGNOZĖ – spazminis cerebrinis paralyžius, gimė per anksti, mišrūs specifiniai raidos sutrikimai.
  • ŠEIMOS SVAJONĖ– Liucijos tobulėjimas raidoje, gebėjimas vaikščioti.
 

LIUCIJOS ISTORIJA🕊️

Į šį pasaulį Liucija atkeliavo būdama vos 28 savaičių. Atkeliauti Liucija turėjo kartu su savo sesute, bet, deja, jos sesutė nusprendė, kad keliauti kartu nėra pasirengusi… Niekas nežino kodėl ji taip nusprendė, bet Liucija labai norėjo ir skubėjo susitikti su savo tėveliais ir vyresniuoju broliu, kuris jos labai laukė! Tik dėl to skubėjimo viskas vyko kiek kitaip nei visiems norėjosi…

Tik išvydusi ją supantį pasaulį, ilgą laiką mergaitė nenorėjo kvėpuoti, labai ilgai turėjo neužsidariusį širdies lataką bei buvo stebima dėl kūdikių retinopatijos. Pirmomis Liucijos gyvenimo dienomis, tėvai sužinojo, kad jų dukros galvoje yra kraujosrūva, todėl laukia „ilgas kelias per dykumą“. Per šią „dykumą“ tėvai su Liucija keliauja jau penkerius metus.

Šiandien Liucija jau moka visai neblogai kalbėti, o darželio auklėtojos ją vadina grupės radija. Mergaitė pažįsta raides, moka skaičiuoti. Du kartus per savaitę sportuoja namuose, dar du arba tris kartus keliauja darbuotis su „KinisiForo“ treniruokliu reabilitacijos centre „Dianeta“.

Liucijai yra nustatytas cerebrinis paralyžius, todėl jos dešinioji rankytė mieliau tinginiauja, dėl to ji negali nei šliaužti, nei laikytis. Sėdėti ar stovėti neprilaikomai nedrąsu, bet jau truputį pavyksta. Bandant žengti žingsnius, kojos įsitempia ir susikryžiuoja, o raumenys vis dar per silpni, kad savo jėgomis Liucija galėtų išsilaikyti. Liucija labai nori išmokti vaikščioti ir bėgioti su savo broliu bei draugėmis!

Nelikime abejingi ir prisidėkime prie Liucijos svajonių išsipildymo, ir suteikime galimybę mergaitei stiprėti!

✨TOGETHER WE CAN DO MORE!✨ 

How can you doante:

🔸A/S LT80 7300 0101 44236452

Swift code HABLT22

Beneficiary - Labdaros ir paramos fondas "Rupestinga sirdele"

Bank code 73000

Purpose – PARAMA LIUCIJAI

🔸PayPal: 

https://www.paypal.com

🔸Sending SMS number 1670 with the word AUKA (SMS price 5 EUR)

Nors Liucijai diagnozuotas cerebrinis paralyžius, ji nepasiduoda ir juda link savo svajonės – gebėjimo vaikščioti.

Liucija yra įpatinga mergaitė, kuri nepaisant sunkumų, nepasiduoda ir siekia savo svajonių. Ji stropiai treniruojasi „Kinisiforo“ treniruoklio pagalba, kad gerintų savo eiseną ir pusiausvyrą. Be to, Liucija taip pat dalyvauja kostiumo terapijoje, kuri yra vienas iš daugelio terapinių metodų, padedančių pacientams su cerebriniu paralyžiumi.

Nepaisant visų sunkumų, šių metų didžiausi pasiekimai yra nuostabūs. Mergaitei pavyko pačiai pašliaužti ir vaikščioti namuose su vaikštyne, pasėdėti ant kamuolio ar kėdutės, atsistoti bei išsilaikyti.

Liucijos šeima yra dėkinga visiems, kurie prisidėjo finansiškai ir psichologiškai prie jų dukters gydymo ir vystymosi. Jie dėkoja Vilniaus “Vaiko raidos klinikos” specialistams už jų profesionalumą ir rūpestį. Taip pat, jie dėkoja labdaros ir paramos fondui “Rūpestinga širdelė” už paramą ir pagalbą kovojant su cerebriniu paralyžiumi.

Liucijos atvejis yra tikras įrodymas, kad kai žmonės dirba kartu, galima pasiekti stulbinančių pasiekimų.