Support for Kirilas

KIRIL OLKOVSKIJ
  • AMŽIUS – 15 m.
  • DIAGNOZĖ – cerebinis paralyžius, simptominę židininė epilepsija, raidos sutrikimas, širdies ritmo sutrikimas, prikurtimas.
  • ŠEIMOS SVAJONĖ – Kirilo gebėjimas vaikščioti.

Kirilo istorija🕊️

Kirilą augina močiutė. Šis berniukas negali bėgioti su draugais, žaisti, mėgautis kitomis jo bendraamžiams būdingomis veiklomis. Berniukas yra priklausomas nuo neįgaliojo vežimėlio.  

Berniuko mama pastojo labai jauna, besilaukdama Kirilo, ji susirgo gripu. Kirilas gimė laiku, tačiau su plaučiu uždegimu. Jo mama ir tėtis nebuvo Kirilo gyvenimo eigoje, tad berniuko močiutė rūpinosi savo anūkėliu. Kai berniukui sukako 7 mėnesiai, močiutė pastebėjo, kad Kirilas vis dar nesėdi ir jo pulsas labai didelis. Apsilankius pas daktarus, Kirilui buvo nustatytas širdies sutrikimas ir dėl to berniukas negalėjo mankštintis. Nuo pusantrų metų Kirilas  praleido daug laiko raidos centre, nes vis dar nesedėjo ir nekalbėjo. Berniukui nustatė neįgalumą. 

Idėjus daug darbo Druskininkų reabilitacijos centre, berniukas pradėjo sedėti. Nuo septynerių metų vaikas lankėsi Vilniaus Vilties daugiafunkciniame centre, kuriame išmoko laikyti puodelį, iš jo gerti.

Žmonių dėka, Kirilo viena iš  svajonių, išsipildė. Nuo šiol kiekvieną dieną jis galės stiprinti savo rankas ir kojas specialaus dviračio pagalba "Arm-leg trainer for children MOTOmed GRACILE 12".

 Tačiau greičiau pasiekti rezultatą gali padėti mankštos „kosmonauto“ kostiume. Tai yra antroji Kirilo svajonė.

At the Olinek Rehabilitation Center in Poland, a special suit is offered to allow Cyril to strengthen faster!

✨TOGETHER WE CAN DO MORE!✨ 

 You can provide support:

 A/S LT807300010144236452

Recipient - Rupestinga Sirdele

AB “Swedbank”

Bank Code 73000

Purpose - PARAMA KIRILUI

 PayPal:

https://www.paypal.com/donate?hosted_button_id=BREBGKVJYT3DA