PARAMA Karoliui

KAROLIO ISTORIJA🕊️

Berniukas lanko darželį ir yra paruošiamųjų grupėje. Darželyje Karolį kiekvieną dieną mankština specialistai, vaikas žaidžia, mokosi ir stengiasi bendrauti su kitais grupės draugais. Darželyje praleistas laikas Karoliukui teikia daug džiaugsmo ir gerų emocijų. 

Deja, Karoliui gimus buvo nustatytas Cornelia De Lange sindromas, kuris pasireiškia 1 is 60 000 tūkst. vaikų, todėl vaikas atrodo ir elgiasi lyg būtų kūdikis… Šis sindromas pasireiškia sutrikusiu ir sulėtėjusiu vystymusi, širdies raumens funkcijos sutrikimu, susijungusiais ryškiais antakiais, kiek kitokia nei normalaus žmogaus veido struktūra, siaurais kvėpavimo takais bei lėtai augančiu svoriu, nes vaiko organizmas nepasisavina jam reikalingų maisto medžiagų. Karoliui tenka pirkti specialų maistelį ir valgyti produktus, kurie turi daugiau kalorijų, kad būtų palaikomas jo normalus svoris.

Prie visų šių sunkių sutrikimų berniukas taip pat turi prieširdžių kvėpavimo defektą, motorinės raidos atsilikimo sutrikimą, vidutinio laipsnio baltyminių energetinių medžiagų trūkumą, neurosensorinį abipusį prikurtimą bei traukulinį sindromą. 

Dėl visų šių sunkių ir baugiai skambančių diagnozių bei sutrikimų mažajam Karoliukui reikia intensyvios ir dažnos specialistų pagalbos, kad berniukas išmoktų šliaužioti, pradėtų kalbėti ir galėtų pamažu stiprinti savo raumenis. Šiuo metu Karolis turi didelę svajonę – turėti namuose rankų ir kojų elektrinį minamą dviratuką, kuris leistų jo raumenis stiprinti būnant namuose. Šio dviratuko Karoliui reikia, kad jis greičiau galėtų išmokti šliaužioti ir mažais žingsneliais judėtų į priekį. Visa tai yra labai didelė finansinė našta, kuri krenta ant vaiko mamos pečių, todėl ji prašo Jūsų pagalbos.

Nelikite abejingi ir prisidėkite prie Karoliuko augimo, tobulėjimo ir stiprėjimo.

✨TOGETHER WE CAN DO MORE!✨

How can you doante:

🔸A/S LT80 7300 0101 44236452

Swift code HABLT22

Beneficiary - Labdaros ir paramos fondas "Rupestinga sirdele"

Bank code 73000

Purpose – PARAMA KAROLIUI

🔸PayPal: 

https://www.paypal.com

🔸Sending SMS number 1670 with the word AUKA (SMS price 5 EUR)