PARAMA Ignui

    Igno istorija prasidėjo liūdnai – jam buvo nustatyta daug gąsdinančių diagnozių. Berniukas turi spazminį cerebrinį paralyžių, mišrių specifinių raidos sutrikimų, abiejų akių judesių sutrikimus, įgimtą dviburį aortos vožtuvą, hipermetropiją (toliaregystę), įgimtas galvos smegenų formavimosi ydas bei tarimo ir kalbos raidos sutrikimą. Nepaisant visų sunkumų Ignas yra pasitikintis savimi, gudrus ir protingas berniukas, kuris mėgsta aktyviai leisti laiką. Jam ypač patinka užsiėmimai su kinisiforo treniruokliu, kurie jam atstoja aktyvias veiklas. Deja, šie užsiėmimai yra labai brangūs, todėl Ignui reikalinga parama, kad jis neprarastų pasitikėjimo ir mažais žingsneliais judėtų į priekį

✨TOGETHER WE CAN DO MORE!✨

How can you doante:

🔸A/S LT80 7300 0101 44236452

Swift code HABLT22

Beneficiary - Labdaros ir paramos fondas "Rupestinga sirdele"

Bank code 73000

Purpose – PARAMA IGNUI

🔸PayPal: 

https://www.paypal.com

🔸Sending SMS number 1670 with the word AUKA (SMS price 5 EUR)

IGNO ISTORIJA🕊️

Išgirdus apie Igno diagnozes apima liūdesys, vaiko akyse matomą didelį pasitikėjimą ir norą būti aktyviam bei užsiiminėti įvairiom veiklom stabdo įgimtos ir diagnozuotos ligos. Berniukas turi spazminį cerebrinį paralyžių, mišrių specifinių raidos sutrikimų, abiejų akių judesių sutrikimus, įgimtą dviburį aortos vožtuvą, hipermetropiją (toliaregystę), įgimtas galvos smegenų formavimosi ydas bei tarimo ir kalbos raidos sutrikimą. Visos šios diagnozės skamba labai gąsdinančiai ir trukdo vaiko raidos vystymuisi. Nepaisant visų šių diagnozių ir sunkumų, su kuriais Ignas susiduria kiekvieną dieną, jis yra labai aktyvus, smalsus, protingas, gudrus ir gyvenimu besidžiaugiantis berniukas. Igną supa mylinti šeima: rūpestingi tėveliai, vyresnis brolis ir vyresnė sesė bei seneliai, kuriems jis praskaidrina kiekvieną dieną ir į kasdienybę atneša daug džiaugsmo.

Nuo to laiko kai tėveliai sužinojo apie sunkią Igno situaciją ir širdį slegiančias diagnozes, jie suprato, kad nori siekti visko kas tik įmanoma, jog suteiktų savo sūnui pilnavertiško gyvenimo galimybę ir pastatytų jį ant kojų. Todėl pradėjo pastoviai dalyvauti ne tik įvairiose valstybės kompensuojamose, bet ir mokamose reabilitacijose. Kovo mėnesį Ignui buvo atlikta labai sudėtinga ir rizikinga stuburo operacija – rizotomija. Praėjus šiek tiek laiko po sėkmingos operacijos, liepos mėnesį berniukas vyko į 2 savaičių trukusią reabilitacijos programą Lenkijoje, kurios rezultatu tėveliai negalėjo patikėti – Ignas vedamas su pagalba pradėjo žingsniuoti! Toks rezultatas Ignui ir jo šeimai suteikė labai daug vilties, džiaugsmo bei motyvacijos nesustoti ir intensyviai judėti toliau. Vilties įkvėpti tėvai rugsėjo ir spalio mėnesį savo sūnų pradėjo vežioti į kinisiforo treniruotes. Visa tai berniukui suteikė daug džiaugsmo ir pasitikėjimo. Kinisoforo treniruotės Ignui teikia ne tik daug laimės ir galimybę turėti šiek tiek aktyvesnį gyvenimo būdą, bet taip pat ir stiprina jo raumenis. Užsiėmimai su kinisiforo treniruokliu yra būtini Ignui, kad jis galėtų tapti stipresnis, tačiau norint suteikti vaikui visą reikiamą pagalbą, susiduriama su finansine našta, kuri ilgaainiui tampa nepakeliama.  

Ignas dega noru eiti į priekį ir tai įkvepia jo tėvelius bei suteikia tvirtą įsitikinimą, kad tai tik laiko ir lėšų klausimas kada berniukas stosis ant kojų ir tvirtai žengs savo keliu… Keliu į nuostabaus gyvenimo pažinimą.