PARAMA ESTELAI

          ESTELA KIŽAJEVA
  • AMŽIUS – 5 m.
  • DIAGNOZĖ – abiejų ausų kurtumas, raidos sutrikimas, 
  • ŠEIMOS SVAJONĖ – finansinė parama mergaitės užsiėmimams, kurie padeda Estelai tobulėti.
 

ESTELOS ISTORIJA🕊️

Estela buvo pirmas ir labai lauktas vaikas šeimoje. Mamos nėštumas buvo lengvas, sklandus ir atrodė nerimauti nebuvo priežasties, tačiau prieš išvykstant namo, šeima sužinojo gąsdinančią žinią – Estela visiškai kurčia abiem ausytėmis. Nepaisant tokios baugios diagnozės, mergaitė džiugino tėvelius savo nuostabia šypsena ir pildė namus meile bei šiluma.

Palaipsniui, Estelai augant tėveliai pastebėjo, kad mergaitės raida vėluoja, todėl nedelsiant  kreipėsi į specialistus. Būdama nepilnų 3mėn. Estela jau turėjo privačius kineziterapijos užsiėmimus. Nuostabios kineziterapeutės dėka, kuri įdėjo daug jėgų ir meilės, vardan Estelos gerovės, mergaitė tapo stipresnė, išmoko gerai laikyti galvą, vartytis bei sėdėti, o 1.3m. ir ropoti.

Dukrytė augo, o tuo pačiu daugėjo ir diagnozių. Kai Estelai sukako 10 mėnesių, jai pakartotinai buvo atliktas klausos tyrimas, kuris parodė, jog Estela neprigirdi abiem ausytėm, to pasekoje teko įsigyti klausos aparatą, kurio ji visiškai netoleravo… Vėliau atlikus MRT tyrimą, paaiškėjo, jog pas mergaitę galvytėje yra cista, laimei ji neauga ir vanduo nesikaupia.

Šiai dienai Estelai yra jau 5 m., ji mokosi vaikščioti, visiškai nekalba, o jos raida atitinka 10-11mėn. kūdikio raidą. Estela vienintelė Lietuvoje turi itin retą  “Primrose” genetinį sindromą.

Šiuo metu Estela lanko privačius kineziterapijos užsiėmimus centre EIK. Ten ji mokosi vaikščioti, stiprina raumenis su unikaliu judesio treniruokliu. Be privačių kineziterapijos užsiėmimų, Estela lanko reabilitacijas, nes raida atsilieka visose pozicijose, todėl jai reikalinga, ne tik kineziterapiautų, bet ir ergoterapeutų, ir logoterapeutų pagalba.
Džiugina tai,  kad Estela turi noro eiti treniruoklyje, jai patinka  stovėti, todėl tikimės kad greitu metu išsipildys mūsų svajonė ir ji mažais žingsneliais eis pati savarankiškai.

Nors Estela ir nekalba bei užtrunka ilgiau laiko adaptuojantis prie naujos aplinkos ir žmonių, ji be galo draugiška, mėgstanti dėmesį mergytė. Dažniausiai ji stebėtoja, bet jai patinka kai ją kalbina, patinka artimųjų apkabinimai bei prisilietimai.
Šeima be galo nori Estelai suteikti kuo kokybiškesnį gyvenimą ir tiki, kad ji vaikščios ar net bėgios kartu su sese, kuri labai to laukia ir džiūgauja kiekvienu nauju sesės pasiekimu.

Tačiau, kaip sakoma, vienas lauke ne karys, todėl tėveliai tikisi, kad atsiras neabejingų žmonių, kurie padės kovoti dėl geresnio Estelos gyvenimo.

✨TOGETHER WE CAN DO MORE!✨

How can you doante:

🔸A/S LT80 7300 0101 44236452

Swift code HABLT22

Beneficiary - Labdaros ir paramos fondas "Rupestinga sirdele"

Bank code 73000

Purpose – PARAMA ESTELAI

🔸PayPal: 

https://www.paypal.com

🔸Sending SMS number 1670 with the word AUKA (SMS price 5 EUR)