PARAMA ARINAI

 

ARINOS ISTORIJA🕊️

Arinos mama kartu su savo mama, paaugliu broliu ir dukrele į Lietuvą atvyko šių metų kovo 5 dieną iš Mironovkos miesto, Kijevo apskrityje. Arinos tėtis ir senelis liko ginti tėvynės. Šeimą priglaudė svetimi žmonės Vilniaus mieste.

Arinai šiuo metu yra 3 metukai. Mergaitė gimė sveika, deja, sulaukusi 1,5 metų, ji staiga pradėjo prarasti įgytus įgūdžius: nustojo kalbėti (kiek buvo išmokusi), nesidomėjo žaislais, pradėjo bijoti bet kokių garsų ir šviesos. Iki 2 metų amžiaus jos būklė tik blogėjo. Po daugybės tyrimų ir konsultacijų pas gydytojus, mergaitei buvo nustatytos dvi diagnozės: autizmas su kokybiniu abipusės socialinės sąveikos, bendravimo sutrikimu, sistemine neišsivysčiusia 1 lygio kalba bei klausos agnozija; epileptiforminis aktyvumas.

Mergaitė visiškai nekalba, visą laiką geria jai paskirtus vaistus. Paskutinius mėnesius jos būklė tik blogėja. Ji labai nervinga, sunkiai užmiega ir dažnai prabunda. Vaistų dozę gydytojai buvo priversti didinti ir skirti dar papildomų preparatų. Arina pati nevalgo, nesinaudoja tualetu, todėl jai pastoviai reikalingos sauskelnės. Taip pat mergaitė netoleruoja gliuteno ir laktozės, tad jai yra reikalinga speciali mityba.

Norint bent šiek tiek pagerinti Arinos būklę, mergaitę reikia nuolatos lavinti fiziškai, lankytis pas psichinės sveikatos specialistus bei taikyti įvairias metodikas. Labiausiai mažajai Arinai padeda vandens procedūros.

Arinos mama tiki, kad vieną dieną jos dukrytė besišypsanti ištars: myliu tave, mama.

Nelikime abejingi ir suteiktos paramos dėka padėkime mažajai Arinai stiprėti!

✨TOGETHER WE CAN DO MORE!✨

How can you doante:

🔸A/S LT80 7300 0101 44236452

Swift code HABLT22

Beneficiary - Labdaros ir paramos fondas "Rupestinga sirdele"

Bank code 73000

Purpose – PARAMA ARINAI

🔸PayPal: 

https://www.paypal.com

🔸Sending SMS number 1670 with the word AUKA (SMS price 5 EUR)