APIE PROJEKTĄ

Vakarų Lietuvoje, Tauragės apskrityje, esančiame Pagėgių miestelyje yra palaikomojo gydymo, slaugos ir senelių globos namai. Pastarieji tikruosius namus atstoja jau daugiau nei keturiasdešimčiai senelių ar įvairias negalias turinčių žmonių.

Pagrindinis čia dirbančių sesučių, socialinių darbuotojų bei padėjėjų tikslas – pasirūpinti, kad patys to padaryti negalintys senjorai arba negalią turintys asmenys, gyventų oriai – malonioje, saugioje ir ramioje aplinkoje. Todėl, Pagėgių palaikomojo gydymo, slaugos ir senelių globos namuose gyvenantys senjorai yra prižiūrėti ir čia vyrauja pozityvi nuotaika, visgi visuomet išlaikyti aukštą higienos, slaugos ar kitų medicininių paslaugų lygį yra sudėtinga – dažnai stokojama kokybiškų higienos ir slaugos priemonių.

Gera žinia, jog visi kartu šią situaciją galime pakeisti. Kviečiame užsukti į bet kurią “Gintarinę vaistinę”, įsigyti “Rūpestingą širdelę” ir tokiu būdu prisidėti prie paramos medicinos, slaugos ir higienos priemonėmis suteikimo seneliams, gyvenantiems Pagėgių palaikomojo gydymo, slaugos ir senelių globos namuose.