APIE PROJEKTĄ

Pirmoji Lietuvos samariečių bendrijos grupė Kelmėje įsikūrė 1991 metais ir nuo to laiko daugelis savanorių bei gerų žmonių rūpinasi Kelmės gyventojų gerove. Šiuo metu LSB Kelmės skyrius turi labdaros paramos punktą, labdaros virtuvę bei vaikų dienos centrą „Draugystė“

Į vaikų dienos centrą, samariečių parūpintu transportu, kasdien atvyksta net 30 vaikų iš įvairių Kelmės rajonų. Dauguma jų, gyvena šeimose, kurios patiria didelę socialinę atskirtį, todėl dienos centras vaikams yra itin svarbus. Čia jie gali pavalgyti, ruošti pamokas, žaisti įvairius žaidimus, žiūrėti filmukus, piešti, lipdyti, karpyti, pinti bei užsiimti kitais darbeliais.

Geranoriškų vaikų dienos centro darbuotojų dėka, vaikai atrodo iš tiesų laimingi. Tačiau dėl problemų, su kuriomis yra susiduriama jų šeimose, vaikai yra jautresni, dažnai stokoja socialinių įgūdžių bei patiria nepriežiūrą. LSB Kelmės skyriaus atstovė Lina Mažeikienė pasakoja, kad centrą lankantiems vaikams išmanieji telefonai, kompiuteriai ir kiti šiuolaikiniams vaikams aktualūs dalykai yra, tiesiog, neprieinami. Todėl, jei vaikų dienos centre „Draugystė“ atsirastų bent vienas veikiantis kompiuteris, vaikams tai suteiktų ne tik didžiulį džiaugsmą, bet ir pagalbą tobulinant kompiuterinį raštingumą bei ruošiant namų darbus.

Nors vaikų dienos centras „Draugystė“ patys nepajėgia įsigyti naujo ir vaikams taip reikalingo kompiuterio, tačiau visi kartu galime jiems padėti – kviečiame apsilankyti bet kurioje GINTARINĖJE vaistinėje, įsigyti patogią vitaminų/vaistų dėžutę „Rūpestinga širdelė“ ir tokiu būdu prisidėti prie paramos nauju kompiuteriu vaikų dienos centrui „Draugystė“.