APIE PROJEKTĄ

Pušynų apsuptyje, greta Neries upės, Jonavos rajone yra įsikūrusi viešoji įstaiga „Lietuvos reabilitacijos ir slaugos centras“. Jame šiuo metu gyvena 90 žmonių, kuriems yra teikiamos ilgalaikės arba trumpalaikės socialinės paslaugos.

Tiek senyvo amžiaus asmenys, tiek suaugę žmonės, turintys fizinę ir/ar protinę negalią sutaria tarpusavyje, tad peržengus šio centro duris, pasijunti it atsidūręs labai glaudžioje bendruomenėje. Užimtumo specialistų dėka, net ir labai skirtingi asmenys čia atranda bendrų interesų.

Be muzikos, dailės ir kitų meninės krypties užsiėmimų, centre dirba ir ergoterapeutai, kineziterapeutai, kurie padeda gyventojams mankštintis bei skatina judėti. Taip pat, centre yra didelis baseinas.

Nepaisant puikių sąlygų ir darbuotojų pastangų, skirtų centro gyventojų sveikatinimui, daugelio čia gyvenančių asmenų sveikata visgi yra labai silpna. Jiems labai reikalingi maisto papildai ir vitaminai, kurie padėtų palaikyti imuninę sistemą bei gerintų bendrą savijautą.

Todėl kviečiame visus apsilankyti bet kurioje GINTARINĖJE vaistinėje, įsigyti patogią vitaminų/vaistų dėžutę „Rūpestinga širdelė“ ir tokiu būdu prisidėti prie paramos vitaminais ir maisto papildai Lietuvos reabilitacijos ir slaugos centrui.