APIE PROJEKTĄ

Utenos vaiko ir šeimos gerovės centras – tai biudžetinė įstaiga, teikianti įvairias socialines paslaugas vaikams bei šeimoms, kuriuose kilusios problemos yra sunkiai išsprendžiamos. Šios įstaigos darbuotojų pagrindinis tikslas – pasirūpinti, kad vaikai gyventų su tikraisiais savo tėvais, o jei tai nėra įmanoma, pasirūpinti, kad nukentėjęs vaikas surastų tinkamus globėjus ar įtėvius.
Peržengus Utenos vaiko ir šeimos centro duris, gali pasijusti it namuose. Čia jauku ir gera. Koridoriais bėgiojantys, nerūpestingi ir besišypsantys vaikai sukuria tokį įspūdį, jog problemomis čia net nekvepia.
Tačiau, savo darbui pašaukimą jaučiantys (dauguma centro darbuotojų skaičiuoja daugiau nei 20 darbo metų) darbuotojai pasakoja, kad tam, jog minėtų vaikų veiduose atsirastų šypsenos, reikia įdėti daug pastangų. Su problemų turinčiomis šeimomis dirba psichologai, socialiniai darbuotojai ir net medikai. Yra šeimų, kurios laikinai gyvena centre, nes čia jiems suteikiama visokeriopa pagalba.
Tam, kad suteikti aukštos kokybės paslaugas vaikams ir jų šeimoms, kenčiančioms nuo patirto smurto, apleistumo, skurdo ar kitų problemų, reikalinga ne tik kvalifikuotų ir savo darbui atsidavusių specialistų pagalba, bet ir tinkamos medicininės, higieninės priemonės bei sveikatą stiprinantys maisto papildai. Deja, šiuo metu minėtų priemonių įstaigoje trūksta.
Gera žinia, jog visi kartu galime šią situaciją pakeisti. Apsilankydami bet kurioje GINTARINĖJE vaistinėje ir įsigydami patogią vitaminų/vaistų dėžutę „Rūpestinga širdelė“, prisidėsite prie paramos higieninėmis priemonėmis bei sveikatą stiprinančiais maisto papildais, gavimo.