Rūpestinga širdelė X MONEJ

 

Balandžio mėnesį Rūpestinga širdelė vykdo bendrą projektą su aksesuarų prekiniu ženklu MONEJ. Nuoroda į internetinę MONEJ parduotuvę: https://monej.lt

Visą balandžio mėnesį MONEJ internetinėje parduotuvėje perkant bet kurį aksesuarą, Jūs prisidedate prie Rūpestingos širdelės vykdomo projekto “12 plakančių širdžių”! Nuo kiekvieno Jūsų įsigyto aksesuaro 20% bus skirta vaikam, kuriem dėl sunkios sveikatos būklės yra gyvybiškai reikalingi specialūs mišinukai.

Perkant MONEJ produktą tampate ne tik išsiskiriantys iš minios su unikaliu aksesuru, bet taip pat ir geru darbu prisidedate prie sunkiai sergančių ir neįgalių vaukučių gerovės, kuriems Jūsų suteikta parama yra gyvybiškai svarbi!

MONEJ – tai aksesuarų prekinis ženklas šiuolaikiškiems vyrams ir moterims, kuris idėjų semiasi iš gamtos. MONEJ aksesuarai – tai savitumo karūna, kurią užsidedame kasdien: eidami į darbą ar į romantišką susitikimą, ruošdamiesi vakarėliui ar iškilmingai puotai. Šio prekinio ženklo aksesuarai yra 100% rankų darbo, gaminami Lietuvoje.

Džiaugiamės naujai užsimezgusia draugyste ir dėkojame už galimybę vykdyti bendrą projektą, kuris fondo globojamoms šeimoms suteikia vilties ir džiaugsmo, o vaikams – galimybę stiprėti!

Daugiau apie projektą “12 plakančių širdžių”: http://rupestingasirdele.lt/lt/12-plakanciu-sirdziu/

💖 Kartu mes galime Daugiau! 💖