Apie Paramos Fondą

“Rūpestinga širdelė” – labdaros ir paramos fondas, įkurtas 2017 m. pradžioje. Fondo siekis – padėti ir suteikti viltį žmonėms, kuriems likimas siunčia sunkius išbandymus.

Fondas siekia padėti šeimoms, auginančioms sunkiai sergančius ar neįgalius vaikus.

Atsižvelgiame į tai, jog tokios šeimos neretai susiduria ne tik su psichologine našta, tačiau ir materialiais sunkumais. Skiriant pagalbą yra renkamos lėšos, kurių dėka vaikui yra skiriamas reikiamas gydymas, speciali įranga. Suteikta parama leidžia vaikui augti savarankiškesniu: mokytis, tobulėti, integruotis į visuomeninį gyvenimą ir patirti mažesnę atskirtį nuo savo bendraamžių.

Taip pat fondas rūpinasi vaikais, augančiais be tėvų ar socialinės rizikos šeimose. Bendradarbiaujama su “Vaikų ir paauglių socialiniu centru”, vaikų dienos centrais, esančiais visoje Lietuvoje. “Rūpestinga širdelė” noriai prisideda prie vaikų svajonių išsipildymo, pasitikėjimo ugdymu bei galimybės mokytis.

Fondas bendradarbiauja su “Gintarinėmis vaistinėmis”, kuriose galite įsigyti “Rūpestingos širdelės” dėžutę, skirtą vaistams bei vitaminams įsidėti. Įsigyjant 1 tokią dėžutę fondui skiriate 0,50 €/cnt. Dėka šių lėšų šią vasarą galėjome įgyvendinti daug nuostabių projektų:

Ilguvos soc. Globos namų gyventojui turėjo galimybę nuvažiuoti prie jūros bei apsilankyti Klaipėdos delfinariume;

Lietuvos samariečių draugijos vaikų dienos centrui bei senelių globos namams buvo padovanoti nauja kompiuterinė technika;

Įvairios globos įstaigos buvo paremtos sveikatos priežiūros, maisto papildais bei higienos priemonėmis.

“Rūpestingos širdelės” fondas siekia prisidėti prie visuomenės švietimo ir tolerancijos neįgaliesiems ar su sunkumais susidūrusiems asmenims.

Pastebime, kad Lietuvos visuomenė po truputi tampa labiau bendruomeniška ir brandesnė – stengiasi ištiesti pagalbos ranką tiems, kurie yra silpnesni.

Tapk bendruomenės nariu ir TU.

Pagarbiai,

Rūpestinga širdelė

PiniginĖ parama

Paremkite skirdami 1,2% GPM pajamų

Vaikų istorijos